Osłona GUMOWA 77

LHR77

img

 

Numer produktu: LHR77
Producent: ELEMENTRIX
nasza cena bez VAT : 11,38 zł
nasza cena z VAT (23 %):
14,00 zł

Osłona GUMOWA na gwint filtra o średnicy


77 mm

 

Uniwersalna przeciwsłoneczna osłona gumowa z gwintem, z możliwością ustawienia trzech różnych długości. W zależności od ogniskowej obiektywu można ją tak ustawić, aby, nie wchodziła w światło widzenia obiektywu. W torbie na akcesoria zajmuje minimalną ilość miejsca. Do zastosowania z większością obiektywów z przednim gwintem (w wypadku ultra szerokich obiektywów może dochodzić do winietowania). Osłona przeciwsłoneczna minimalizuje dopływ niepożądanego światła do obiektywu, obniża ilość odblasków oraz mlecznych plam powstających podczas sporządzania zdjęć bezpośrednio w słońcu. Służy również jako ochrona przedniej części obiektywu przed deszczem (nie pada na soczewkę), kurzem oraz wiatrem (soczewka nie ma zarysowań od piasku), oraz chroni soczewkę przed uszkodzeniem mechanicznym.

W celu uzyskania fotografii bez niepożądanych odblasków niezbędne jest zastosowanie osłon!

Osłonę mocujemy na przedni gwint filtra obiektywu. Dzięki oryginalnemu kształtowi osłonę można zostawić na obiektywie na stałe (po złożeniu wychodzi poza gwint zaledwie o 10 mm).

 

Wysokość obudowy: 10 mm
Skok gwintu: 0,75 mm
Kolor: czarny

 

Osłona GUMOWA jest kompaktybilna ze wszystkimi typami aparatów fotograficznych oraz kamer wyposażonych w obiektywy z gwintem o średnicy 77 mm (przedni gwint obiektywu).

 

Wyposażenie dla fotografów oraz zakładów fotograficznych od bezpośredniego importera


Wizyty i pytania odwiedzających

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Dodaj komentarz lub pytanie jako pierwszy.

NjJlMj